سیاه جام جهانی اروپا مقدماتی جام جهانی 2018

سیاه: جام جهانی اروپا مقدماتی جام جهانی 2018 کوزوو ترکیه torkiyeh moghadamati jam jahani 2018 varzeshi-Football oropa

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی رسانه‌ها تریبونِ حرف مفتِ آمریکا نشوند/ ترجمان دغدغه اقتصادی اولویت رسانه باشد ، لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «هدف آمریکایی‌ها ایجاد وحشت و یأس جهت سرمایه‌گذاری استـ» گفت: رسانه‌ها نباید تریبون حرف مفت آمریکایی‌ها شوند. 

رسانه‌ها تریبونِ حرف مفتِ آمریکا نشوند/ ترجمان دغدغه اقتصادی اولویت رسانه باشد ، لاریجانی

لاریجانی: رسانه ها تریبونِ حرف مفتِ آمریکا نشوند/ترجمان دغدغه اقتصادی اولویت رسانه باشد

عبارات مهم : قانون

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «هدف آمریکایی ها ایجاد وحشت و یأس جهت سرمایه گذاری استـ» گفت: رسانه ها نباید تریبون حرف مفت آمریکایی ها شوند.

به گزارش ایسنا، علی لاریجانی در دیدار با جمعی از اصحاب رسانه استان خراسان رضوی با اشاره به مرکزیت مهم فرهنگی مشهد مقدس جهت کشور عزیزمان ایران گفت: وجود مبارک امام رضا(ع) برکت را به سمت مشهد سمت و سو داد.

رسانه‌ها تریبونِ حرف مفتِ آمریکا نشوند/ ترجمان دغدغه اقتصادی اولویت رسانه باشد ، لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه با تأکید بر اینکه باید زمینه جهت رشد استان خراسان فراهم شود، عنوان کرد: تاکنون کارها خوبی در حال انجام بوده که بااهمیت ترین آن احداث خط راه آهن پرسرعت خراسان بود که چند میلیارد دلار جهت آن سرمایه گذاری شد لذا در حال حاضر به دنبال اتصال خط آهن از خواف به خراسان هستیم که بسیار مهم است.

وی افزود: پرسشها اقتصادی کشور ظرفیت های محدودی جهت مانور ایجاد کرده که در بودجه سال ۹۷ با نگاه بهتری به عنوان خراسان نگاه می کنیم البته در بخش رونق اقتصادی مشکلاتی وجود دارد که تحرکات دشمن های نیز در جهت تخریب روانی جامعه است.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «هدف آمریکایی‌ها ایجاد وحشت و یأس جهت سرمایه‌گذاری استـ» گفت: رسانه‌ها نباید تریبون حرف مفت آمریکایی‌ها شوند. 

لاریجانی در ادامه با بیان اینکه جیغ و فریاد آمریکایی ها جهت ایجاد اختلال در اوضاع اقتصادی کشور هست، اظهار داشت: آنها قصد دارند وحشت و یأس جهت سرمایه گذاری در کشور فراهم کنند لذا باید به پرسشها اقتصادی با توجه بیشتری بپردازیم و اولویت نخست اقتصاد باشد از این رو هر وقت که روزنامه را ورق می زنیم باید احساس کنیم دغدغه اول کشور اقتصاد است نه پرسشها سیاسی.

رئیس قوه مقننه در ادامه با تأکید بر اینکه ترجمان دغدغه اقتصادی باید در رسانه اولویت باشد، گفت: مجلس هم اقتصاد را اولویت خود قرار داده لذا رسانه ها به خصوص رسانه ملی نیز باید این اقدام را داشته باشند و به کارآفرینان که از نسل جوان بوده و مبتکر و باهوش هستند راه دهند تا مطرح شده است و جوانان دیگر از آنها اقتباس کنند که همین عنوان باعث ایجاد نشاط اقتصادی در جامعه می شود.

وی افزود: اقتصاد، کارآفرینی و تولید باید اولویت خارج از جناح بندی ها شود و در خصوص ارتباط رسانه و صنعت باید گفت این اعتقاد صحیح است که اگر صنعت رونق پیدا نکند، آگهی به روزنامه داده نمی شود و رونق از روزنامه ها نیز گرفته می شود از این رو وظیفه رسانه ها این است که باید از مجلس راجع به امور اقتصادی پرسش کرده و نقد کنند و از دولت جهت کارها اقتصادی پاسخ بخواهند.

رسانه‌ها تریبونِ حرف مفتِ آمریکا نشوند/ ترجمان دغدغه اقتصادی اولویت رسانه باشد ، لاریجانی

لاریجانی در ادامه تصریح کرد: تحلیل روشن در این شرایط این است که آیا آنها فقط در عنوان برجام مسئله دارند یا قصد دیگری دارند لذا باید قصد آنها را بشناسید آیا که حرف پر سروصدا زیاد می زنند و ما نباید تریبون حرف مفت آنها شده است و اضطراب را در کشور ایجاد کنیم بلکه باید دغلکاری آنها را نمایش دهیم.

دولت لایحه جامع رسانه را ارائه کند

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «هدف آمریکایی‌ها ایجاد وحشت و یأس جهت سرمایه‌گذاری استـ» گفت: رسانه‌ها نباید تریبون حرف مفت آمریکایی‌ها شوند. 

رئیس نهاد قانونگذاری کشورمان در ادامه با بیان اینکه یکی از سیاستمداران آمریکایی سخنی می گوید و ما آن را پوشش می دهیم، عنوان کرد: این در حالی است که گفته او اصلا اهمیت ندارد و فقط ایجاد اضطراب می کند از این رو باید به جای بستر دادن به اهداف آنها، بدل بزنیم و به دنبال ایجاد وفاق باشیم لذا جهت خود را به گونه ای شکل دهید که صلاح کشور در آن است.

وی راجع به قانون جامع رسانه گفت: دولت لایحه ای باید در این زمینه ارائه کند که مسئله اصل ۷۵ نداشته باشد که در این زمینه آقای پژمان فر پیگیر است همچنین راجع به کاغذ مازندران نیز مسئله مسأله جنگل است که ظرفیت آن محدود است و استفاده ناهنجار از جنگل آن را از بین می برد از این رو باید کارها دیگری نیز جهت تهیه کاغذ صورت گیرد.

رسانه‌ها تریبونِ حرف مفتِ آمریکا نشوند/ ترجمان دغدغه اقتصادی اولویت رسانه باشد ، لاریجانی

لاریجانی در ادامه با تأکید بر ضرورت آموزش به دبستانی ها و دبیرستانی ها در حوزه اینترنت اظهار داشت: این اقدام باید در حیطه وزارت آموزش و پرورش صورت گیرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین با اشاره به پرسشها حاشیه نشینی در مشهد بیان داشت: حضرت آقا نیز در این خصوص تأکید داشتند که پرسشها آسیب شناسی اجتماعی حاشیه نشینی صورت گیرد و در قانون برنامه گنجانده شود لذا فصلی اندازه پذیر در قانون برنامه جهت حاشیه نشینی آمد که بتوان آن را مستمرا پیگیری کرد.

حل مسئله مسکن و اشتغال حاشیه نشینان از اولویت های قانون برنامه ششم

وی افزود: بر این اساس متوجه شدیم بسیاری از حاشیه نشینان املاکی دارند که مالکیت آنها در هاله ای از ابهام است جهت همین آب، برق، گاز و تلفن نیز ندارند لذا این قانون گذاشته شد که ۳ سال به آنها این امکانات داده شود و آنها نیز ظرف این مدت به عنوان مالکیت پیگیری کنند آیا که تهیه غیرقانونی این اقلام نیز باعث مخاطراتی جهت آنها شده است بود.

لاریجانی در ادامه تأکید کرد: مسأله مسکن و اشتغال حاشیه نشیان از بااهمیت ترین معضلات است که باید برطرف شود ولی انجام راهکارها نیز اندکی کند است که باید تسریع شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی در آخر راجع به سخت گیری هایی که در حوزه خبر و جهت انتشار اخبار وجود دارد، خاطرنشان کرد: بعضی خبرنگاران با اخبار خود فضا را سیاه و تیره نشان می دهند که این درست نیست پرسشها و پرسشها باید به گونه ای برطرف شود که کارها بعدی در جهت حل پرسشها نیز پوشش داده شود لذا این روش علاج و بازدارندگی خواهد بود که فضای جامعه رسانه باید به این سمت حرکت کند.

واژه های کلیدی: قانون | قانونی | اقتصادی | رسانه ها | لاریجانی | رسانه ملی | رونق اقتصادی | علی لاریجانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz