سیاه جام جهانی اروپا مقدماتی جام جهانی 2018

سیاه: جام جهانی اروپا مقدماتی جام جهانی 2018 کوزوو ترکیه torkiyeh moghadamati jam jahani 2018 varzeshi-Football oropa

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات نمی‌دانم آیا به کمیته اخلاق احضار شده‌ام / برانکو

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در حاشیه تمرین امروز این تیم راجع به دعوت شدن این مربی به کمیته اخلاق و این که گفته شده است این احض

نمی‌دانم آیا به کمیته اخلاق احضار شده‌ام / برانکو

برانکو: نمی دانم آیا به کمیته اخلاق احضار شده است ام

عبارات مهم : برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از علت احضارش به کمیته اخلاق اظهار بی اطلاعی کرد.

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در حاشیه تمرین امروز این تیم راجع به دعوت شدن این مربی به کمیته اخلاق و این که گفته شده است این احضار به خاطر صحبتش راجع به اوسیانو کروز و نشناختن او بوده، گفت: مگر من مجبور هستم همه را بشناسم؟ من فردا به کمیته اخلاق خواهم رفت و نمی دانم اصلا عنوان چیست. من فردا به این کمیته خواهم رفت و به پرسش هایشان پاسخ خواهم داد. به هر حال کمیته اخلاق موسسه ذی صلاح فدراسیون فوتبال است و فردا می توانم بفهمم که اصل عنوان چه بوده است.

نمی‌دانم آیا به کمیته اخلاق احضار شده‌ام / برانکو

او راجع به این که شاید احضارش به کمیته اخلاق بابت جذب دو بازیکن اوکراینی بوده نیز گفت: نمی دانم علت احضار من چیست. باید ببینم که فردا چه اتفاقی خواهد افتاد ولی فقط در این رابطه باید بگویم که بازیکنانی که در لیگ اوکراین بازی می کنند توانایی این را دارند که در لیگ کشور عزیزمان ایران نیز بازی کنند. این حق من است که بگویم چه کسی جهت تیمم بازی کند و چه کسی بازی نکند. این چیزی کاملا عادی و معمول هست.

سرمربی پرسپولیس راجع به اضافه شدن تعدادی از بازیکنانش که لیاقت پوشیدن پیراهن تیم ملی را دارند ولی تاکنون دعوت نشده اند توضیح داد: دوست ندارم بازیکنی را به سرمربی تیم ملی تحمیل کنم. وظیفه من آماده کردن بازیکنان به نحو احسن است تا آن ها روز به روز بهتر شوند و گل های بیشتری بزنند. همچنین وظیفه من این است که تعداد بیشتری بازی را ببریم و در کنار نتیجه گرفتن مقداری بازی قشنگ و خلاقیت نیز به نمایش بگذاریم. ما و کلوب افتخار خواهیم کرد که بازیکنان مان به تیم ملی دعوت شوند و این که تعداد زیادی از بازیکنانم به تیم ملی دعوت می شوند موجب خوشحالی ام می شود. این که سرمربی تیم ملی چه کسی را می خواهد گزینش کند، به خودش مربوط است.

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در حاشیه تمرین امروز این تیم راجع به دعوت شدن این مربی به کمیته اخلاق و این که گفته شده است این احض

برانکو راجع به رقبای پرسپولیس جهت کسب عنوان قهرمانی لیگ هفدهم تصریح کرد: همه تیم هایی که در تعقیب ما هستند شانس قهرمانی دارند. لیگ برتر به صورت ماراتن است و قهرمان در مرحله آخر مشخص می شود و امتیازهای او در آخر این مسابقه ها محاسبه می شود. تیم های دیگر باید یک کار عجیب انجام دهند و پیروزی های متوالی زیادی به دست بیاورند. ولی فقط این جهت آن ها کافی نیست لیکن ما نیز باید تمام بازی های خود را واگذار کنیم. که ما این اجازه را نخواهیم داد و ما تمام تلاش خود را می کنیم تا هر بازی ای که انجام می دهیم را پیروز شویم.

او در پاسخ به این پرسش که آیا برنامه ای دارد تا به بازیکنان مهم اش استراحت بدهد گفت: من به بازیکنانم افتخار می کنم. به این علت که مدت زیادی است با هم بازی می کنیم. این مساله را علت قهرمانی می دانیم. طبیعتا نمی توانیم همه بازی ها را ببریم. بازی به بازی پیش می رویم. فعلا بااهمیت ترین بازی ما با صنعت نفت است و بعد از آن به بازی های دیگر فکر می کنیم.

واژه های کلیدی: برانکو | سرمربی | پرسپولیس | سرمربی تیم | سرمربی تیم ملی | برانکو ایوانکوویچ | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz